Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina

Objavljeno: 01. 02. 2022 - 10:36
Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina

U sklopu programa Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina financiranog od strane Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike provodimo i aktivnosti umrežavanja sa lokalnim dionicima, prvenstveno Centrima za socijalnu skrb, s ciljem veće vidljivosti i mogućnosti koje San Patrignano može ponuditi za njihove korisnike. Do sada smo umrežili desetak Centara i podružnica na lokalnoj razini, a u ovoj godini planirano je širenje aktivnosti na Šibensko-kninsku, Zadarsku i Dubrovačko-neretvansku županiju.

Galerija fotografija

Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina
Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina
Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina
Društvena integracija socijalno osjetljivih skupina
 
  Novosti - Sve