Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama

Objavljeno: 17. 01. 2023 - 4:09
Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama

Podjelom Diploma za sudjelovanje, učenje i razmjenu iskustva završen je ciklus radionica za korisnice u sklopu projekta "Kutak za mene". Radionice s ciljem podizanja kvalitete, interakcije i komunikacije majki s njihovom djecom, s više emocionalne i psihičke uključenosti u odnosu s djecom i brigom za djecu, veća razina zadovoljstva i samopouzdanja u obnašanju roditeljske uloge provedene su u periodu od 13. listopada do 21. studenoga 2022. godine u prostorijama udruge. Sudjelovalo je šest korisnica kroz šest radionica u trajanju od po dva sata. Radionice su provedene u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Split, a uz financijsku podršku Ministarstva zdravstva.

Galerija fotografija

Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama
Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama
Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama
Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama
Podjeljene diplome za sudjelovanje u radionicama
 
  Novosti - Sve