Proveden jednogodišnji projekt „Sigurno okruženje“

Objavljeno: 18. 06. 2021 - 1:49
Proveden jednogodišnji projekt „Sigurno okruženje“

Proveden jednogodišnji projekt „Sigurno okruženje“.

Uspješno je proveden projekt „Sigurno okruženje“ u trajanju od 12 mjeseci. Projekt je financiran od strane Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. Unatoč teškim i neizvjesnim uvjetima uzrokovanih pandemijom korona virusa obuhvatili smo šest korisnika u dobi od 18 do 38 godina. Dva muškarca i četiri žene. Svi su ovisnici, roditelji, rastavljeni su, nezaposleni ili s nestabilnim zaposlenjima, srednje i niže stručne spreme i najčešće ekonomski ovisni o svojim roditeljima. Svima je neophodan besplatni višegodišnji psihosocijalni tretman u zaštićenim uvjetima kako bi razvili socijalne vještine, vratili samopouzdanje i samopoštovanje, obrazovali se i educirali kako bi ostvarili autonomnost što je i krajnji cilj rehabilitacije.

Završetkom financiranja od strane Ministarstva ne prestaju aktivnosti ovog projekta. Udruga će i dalje pružati pomoć navedenim skupinama uključujući majke s djecom kao i cjelokupne obitelji kroz višegodišnji besplatni psihosocijalni tretman oporavka.

Dokumenti za preuzimanje

Galerija fotografija

Proveden jednogodišnji projekt „Sigurno okruženje“
Proveden jednogodišnji projekt „Sigurno okruženje“
 
  Novosti - Sve