Umrežavanje je bitno!

Objavljeno: 18. 10. 2023 - 11:12
Umrežavanje je bitno!

Umrežavanje s lokalnim dionicima je bitno!

Kroz svoj angažman i razvijanje aktivnosti Udruga San Patrignano težila je umrežavanju sa relevantnim dionicima na lokalnoj razini. Napori Udruge da pomogne građanima Splita u rješavanju određenih socijalnih problema prepoznata je od strane Grada Splita, danas Upravni odjel za društvene djelatnosti – Odsjek za socijalnu skrb i zdravstvenu zaštitu, već na početku svog djelovanja kroz osiguravanje prostorija za rad i financiranja jednogodišnjih projekata Udruge kontinuirano duže od 25 godina. Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb i demografiju Splitsko – dalmatinske županije također je prepoznao socijalni angažman udruge kroz jednogodišnje financiranje projekata udruge cijeli niz godina. Sa Hrvatskim zavodom za socijalni rad – područni ured Split razvili smo partnerski odnos kroz desetke provedenih programa i projekata na lokalnoj i državnoj razini, dok smo razvili suradnju sa Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije.

Predstavnike navedenih dionika uključivali smo, sukladno mogućnostima i aktivnostima programa, u studijske posjete našoj terapijskoj zajednici u Italiji kako bi dobili bolji uvid u naš rad i napredak korisnika iz Splita i Hrvatske. Do sada je San Patrignano posjetilo 23 stručnjaka lokalnih dionika sa splitskog područja.

Ova suradnja se nastavlja i dalje kroz slične i druge aktivnosti.

Galerija fotografija

Umrežavanje je bitno!
Umrežavanje je bitno!
Umrežavanje je bitno!
Umrežavanje je bitno!
Umrežavanje je bitno!
 
  Novosti - Sve