Željko Jurin prof.psihologije

Rođen 4. srpnja 1971.godine u Šibeniku.

• Srpanj 1997. Završio Filozofski fakultet u Zadru i stekao zvanje profesora psihologije.
  • Trenutno radno mjesto: ravnatelj OŠ Žnjan – Pazdigrad u Splitu.
  • Član Upravnog odbora udruge San Patrignano.
  • 1997. Radio u Zavodu za bolesti ovisnosti u Solinu kao voditelj u dnevnoj bolnici – rad s ovisnicima u programu sopstitucije.
  • 1998. Centar za prevenciju i izvanbolničko liječenje u Zadru – Prevencija ovisnosti u radu s grupama s povećanim rizikom.
  • 1999. – 2000. Savjetovalište organizacije „Cvijetna kap“ – Telefon za psihološku pomoć.
  • 2000. – 2004. Spec. ord. med. rada dr. Željka Ercegović - Testiranja i procjena sposobnosti.
  • 2004. – 2006. Ministarstvo obrane - Testiranja i procjena sposobnosti za vojnu službu.
  • 2004. – 2007. Dom zdravlja Spl.- dalm. županije, DZ Brodosplit - Testiranja i procjena sposobnosti.
  • 2004. do u trajanju  - Centar za socijalni rad Split - Nadzor na izvršenjem roditeljske skrbi.
  • 2007. – 2018. OŠ Vjekoslava Paraća Solin - Školski psiholog.
  • 2009. do u trajanju  - Udruga Psyhoaktiva Split - Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja u obitelji.
  • Služi se talijanskim i engleskim jezikom.
  Stručnjaci - Sve