Studijski posjet lokalnih dionika San Patrignanu 2019

Objavljeno: 28. 05. 2019 - 2:12
Studijski posjet lokalnih dionika San Patrignanu 2019

U sklopu potpore "Umrežavanje sa lokalnim dionicima za unaprjeđenje i razvoj socijalnih usluga" organizirali smo trodnevni studijski posjet San Patrignanu u kojem su sudjelovali socijalni radnici i djelatnici Grada Splita, Županije Splitsko-dalmatinske i Centra za socijalnu skrb Split. Tri dana intenzivnih aktivnosti, edukacije, razmjene iskustava, emocija i novih spoznaja i mogućnosti za korisnike u psihosocijalnoj rehabilitaciji. Zahvaljujemo svim korisnicima i djelatnicima San Patrignana na ukazanoj pažnji i profesionalnosti, a posebno Monica Barzanti, Virgilio Albertini i Antonio Boschini. Lokalnim dionicima zahvaljujemo na sudjelovanju!

 
 
  Novosti - Sve