Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike

Objavljeno: 29. 05. 2019 - 6:21
Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike

Dana 24 svibnja u 11 sati u velikoj sali Centra za socijalnu skrb Split u partnerskoj suradnji održano je predavanje voditelja udruge San Patrignano na temu „Umrežavanje s lokalnim dionicima za unaprjeđenje i razvoj socijalnih usluga“ i „Psihosocijalna rehabilitacija ovisnika“. Predavanju je prisustvovala zamjenica gradonačelnika Jelena Hrgović Tomaš , pročelnica Odjela za demografiju, socijalnu skrb i zdravstvenu zaštitu Grada Splita Magda Vrvilo, te predstavnici SD županije i Centara za socijalnu skrb  (Split, Sinj, Omiš, Brač, Vis, Korčula). Predstavljen je terapijski centar San Patrignano u Italiji kroz koji su tijekom 20 godina rada udruge prošli na stotine ovisnika poglavito iz Splita i Splitsko-dalmatinske županije i model umrežavanja lokalnih dionika za razvoj i poboljšanje kvalitete socijalnih usluga. 

Galerija fotografija

Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike
Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike
Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike
Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike
Održano predavanje voditelja udruge San Patrignano za lokalne dionike
 
  Novosti - Sve