“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom

Objavljeno: 04. 06. 2019 - 12:18
“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom

Za 14 korisnika profesionalni tečaj za frizere i blog koji će govoriti o fazama napretka.

Daniele je počeo baviti brijanjem i šišanjem u zatvoru u Regini Coeli, sada sanja o otvaranju brijačnice. Irene voli frizure, za nju su poput pjesme napravljene od svilenkaste  ispreplete sjajne kose. To su dvoje korisnika na dvogodišnjem  stručnom  tečaju "Dajte nam rez" za frizere koji je financirala i organizirala L'Oréal Italia, a uključuje 14 korisnika San Patrignana između 17 i 35 godina.

Tečaj, predstavljen u San Patrignanu, službeno je priznat od strane regije Emilia-Romagna i izdaje certifikat koji će omogućiti sudionicima da prakticiraju svoju profesiju nakon što završe program u Zajednici.

U skladu s filozofijom etičke i društveno-svjesne ljepote, Oréal Italia je preuzeo troškove upravljanja, nabavu radnog materijala za svakog sudionika, strukturiranje ponude za obuku, nadzor obuke te nastavu u učionici / salonu koju provodi Odjel za profesionalne proizvode, opskrbu proizvodima za frizere i tehničku obuku, savjete o novostima i stylingu proizvoda. Na kraju tečaja, L'Oréal - kroz svoju mrežu klijenata i poslovanja - pobrinut će se za pronalaženje mogućnosti za stažiranje i naukovanje, nadgledanje traženja posla sudionika i promicanje za njihovu reintegraciju u svijet rada.

Galerija fotografija

“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom
“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom
“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom
“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom
“Daj nam rez” novi je projekt San Patrignana u suradnji sa L’Orealom
 
  Novosti - Sve