Završen projekt “Umrežavanje s lokalnim dionicima za unaprjeđenje i razvoj socijalnih usluga”

Objavljeno: 06. 06. 2019 - 9:39
Završen projekt “Umrežavanje s lokalnim dionicima za unaprjeđenje i razvoj socijalnih usluga”

Dana 31.svibnja 2019. uspješno je završena provedba šestomjesečnog projekta Umrežavanje s lokalnim dionicima za unaprjeđenje i razvoj socijalnih usluga financiran od Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Republike Hrvatske. Odradili smo studijsko putovanje u San Patrignano sa predstavnicima Grada Splita, Splitsko-dalmatinske županije i Centra za socijalnu skrb Split. Organiziran je i okrugli stol s ciljem edukacije socijalnih radnika o provedbi psihosocijalne rehabilitacije u San Patrignanu. Umrežavanjem s navedenim dionicima postavili smo temelj za još bolju suradnju u budućnosti. Zahvaljujemo se svima na sudjelovanju!

  Novosti - Sve